قفسه نان

فروشگاه نان

سبدهای فلزی مخصوص نان با عمق های مختلف (عمق استاندارد 30 سانتیمیتر) به راحتی رو قفسه نصب می گردد که امکان قرار دادن محصولاتی که امکان ریزش روی کف طبقه دارند، را دارا می باشد. این قابلیت روی قفسه های تمام فلزی و قفسه های فلزی-چوبی نان مونوشلف قابل نصب می باشد.

قفسه نان چوبی مونوشلف با شاسی فلزی علاوه بر کارایی، زیبایی منحصر بفردی را به بخش نان هر فروشگاه می دهد. توجه داشته باشید که زیبایی هر بخش سوپر مارکت کمک قابل توجهی در جذب مشتری می کند (با در نظر داشتن اینکه بیشتر محصولات تمامی سوپرمارکتها در ابعاد نزدیک به هم یکسان می باشد).

تنوع بسیار بالا در رنگ و ابعاد قفسه فروشگاهی مونوشلف مانند قفسه میوه و سبزیجات یا نان، یکی از فاکتورهای جذاب برای خریدار می باشد که با توجه به فضای فروشگاه، سلیقه و فرهنگ مردم منطقه و… حق انتخاب بالایی به خریدار می دهد.

نوع رنگ قفسه نان فانتزی از نوع کوره ای با فوم موجود در رنگ می باشد که عدم خط و خش و زنگ زدگی در قسمتهای فلزی قفسه را سبب می شود. استفاده از خط تولید Roll Former با کمترین دخالت نیروی انسانی، استقامت قابل توجهی به قفسه های نان مونوشلف داده است به نحوی که قفسه های یکطرفه با ارتفاع 225 سانتیمتر بصورت خود ایستا بوده و احتیاجی به تصب روی دیوار را ندارند.

یکی از بخشهای لازم و ضروری هر مغازه و سوپرمارکت کوچک یا بزرگ، بخش نان آن سوپرمارکت می باشد. نان به عنوان یکی از اصلیترین مواد غذایی سفره هر ایرانی می باشد، همین امر وجود قفسه نان فانتزی را در سوپرمارکتها ضروری می کند. ارائه نان در سوپر مارکتها عموما بصورت بسته و در بعضی موارد بصورت فله ارائه می شود که نان باگت از این نوع می باشد. جهت خرید قفسه نان چوبی یا استعلام قیمت قفسه نان فلزی-چوبی برای بخش نان سوپرمارکت، می توانید با شماره های موجود در سایت، با ما تماس حاصل نمایید.

اهمیت بخش نان و قفسه نان فانتزی سوپر مارکت ها از آنجایی است که خرید نان بسته ای به سبب زمان کم و تنوع بالا خواهان بسیاری دارد. همین امر خود کمکی شایانی در جهت فروش دیگر محصولات سوپرمارکت می کند. توجه داشته باشید که وجود یکی از اقلام اصلی سفره ایرانی در یک مغازه چه تاثیر مثبتی بر حضور مشتری در سوپرمارکت شما را دارد.

اهمیت یک قفسه نان زیبا در سوپرمارکت ها در بالا گفته شد، حال ابزار لازم این بخش نیاز است. تجهیزات بخش نان سوپرمارکتها باید باید شرایط ویژه و ارائه آسان برای مشتری این بخش را پوشش دهد. قفسه نان فانتزی مونوشلف، به راحتی قابلیت نصب هر اکسسوری را دارد. خرید هر یونیت از قفسه جدید نان مونوشلف این امکان را به خریدار محترم می دهد که با توجه به نوع محصول ارائه شده در طول زمان های مختلف، تغییراتی در نحوه ارائه محصول به مشتری را داشته باشد.

تمامی برشها و سوراخ کاریها توسط این خط تولید ایجاد می شود که کمترین تنش و خستگی را بر ورق تحمیل می کند. اسفاده از کمترین ضخامت ورق با بالاترین استقامت و تحمل وزنی بالا از دیگر شاخصه های قفسه های فلزی مونوشلف می باشد.

خرید چنین قفسه هایی با کیفیت و مشخصات گفته شده در بالا در کنار نصب راحت در کوتاه ترین زمان ممکن، یک خرید جذاب برای هر مشتری را فراهم می آورد. لازم بذکر است که ساختار، کیفیت، کارایی و زیبایی موجود در قفسه نان مونوشلف هر نوع سلیقه افراد مشکل پسند را پوشش می دهد.

محصولات

نمونه پروژه های انجام شده