افتتاح شعبه جديد تارا ماركت بندرعباس

فروشگاه نجم خاورمیانه
درباره فروشگاه نجم خاورميانه (هايپرسان)
ژانویه 23, 2018
قفسه بندی تکنولند 1
افتتاح فروشگاه لوازم صوتی و تصویری تکنولند
ژانویه 23, 2018
طراحی قفسه فروشگاهی

طراحی قفسه فروشگاهی

شرکت آذرگسترساحل بعنوان پایه گذار و سرمایه گذار فروشگاه زنجیره ای تارا فعالیت خود را از سال 1377 در شهر بندرعباس آغاز کرد.

همزمان با رشد و توسعه صنعت پخش مواد غذایی و بهداشتی این مجموعه ( شرکت آذرگسترساحل )به تاریخ 8/8/88 اقدام به راه اندازی اولین شعبه از فروشگاه زنجیره ای تارا واقع در سه راه هتل هما به متراژ 500مترمربع نمود.

در ادامه مسیر و پس از مطالعه و بررسی کافی ، شعبه دوم واقع در گلشهر با متراژ 1000مترمربع و در سه طبقه مورخه 20/10/90 افتتاح گردید و به فاصله اندکی شعبه سوم جنب سازمان دارایی با متراژ 800مترمربع مورخه 5/2/91 راه اندازی شد.

مطابق برنامه های کوتاه مدت این مجموعه ، 2 شعبه دیگر در شهر بندرعباس و سه شعبه دیگر در شهرستانهای استان هرمزگان مدنظر قرار دارد.

برنامه های میان مدت برای 5سال آینده جهت توسعه شعبات در 9 استان جنوب و جنوب غربی کشور برنامه ریزی شده است.

از اهداف فروشگاه زنجیره ای تارا ، ارزش نهادن به خواسته های مشتریان ، انتخاب محصولات مناسب و با کیفیت و بهره مندی از مزایای فراوان فروشگاههای زنجیره ای می باشد.( کاهش هزینه های تردد شهری – صرفه جویی در زمان خرید – کاهش حجم ترافیک –آزادی انتخاب مشتریان – تنوع محصولات – سهولت کنترل سازمانهای نظارتی و …. ) در راستای همگامی با توسعه جهانی ، فروشگاه زنجیره ای تارا نیز جزو اولین برندهای مطرح در بخش فروشگاههای زنجیره ای خصوصی راه اندازی گردید.

فروشگاه زنجیره ای تارا تلاش می کند از آخرین دستاوردهای تکنولوژی تجهیزات فروشگاهی و کارکنان آموزش دیده استفاده نماید و با ایجاد فضایی لذتبخش خاطره یک خرید خوب را برای مشتریان فراهم نماید.

آینده تارا در گرو همکاری شایسته کارکنان و مدیران و استقبال مشتریان ارزشمند آنست .

امید می رود با توسعه شعب فروشگاه زنجیره ای تارا گامی موثر در ارتقاء فرهنگ خرید مدرن فروشگاهی و اشتغال زایی برداشته شود