قفسه میوه و سبزیجات

قفسه میوه و سبزیجات

قفسه میوه و سبزیجات در دو نوع خود ایستا یک طرفه و قفسه های وسط دو طرفه ارائه می گردد. اندازه استاندارد قفسه های یک طرفه میوه شامل ارتفاع 225 و طول 125 می باشد که در سه طبقه ارائه می گردد (یک طبقه 63 و دو طبقه 43). اندازه قفسه های دوطرفه میوه و سبزیجات شامل ارتفاع 185 و طول 125 می باشد که در دو طبقه در هر طرف ساخته می شود (یک طبقه 63 و یک طبقه 43 در هر طرف). استفاده از کمترین ضخامت ورق با بالاترین استقامت و تحمل وزنی بالا از ویژگی های قفسه ما می باشد که قرار دادن حجم بالایی از میوه های سنگین روی آن را سبب می شود.

رنگ استفاده شده در قفسه میوه و سبزیجات مونوشلف از نوع کوره ای می باشد که در آن فوم نیز تزریق شده است. زنگ زدگی در قفسه های بخش میوه یکی از معمول ترین نقاط ضعف این مدل از قفسه ها می باشد که به واسطه فوم موجود در رنگ قفسه این ضعف پوشش داده شده است. قفسه میوه و سبزی مونوشلف قابلیت جابجایی راحت طبقات را دارد که این امکان را به فروشنده می دهد که با توجه با حجم محصول ارتفاع طبقات را جابجا کند. تمامی سوراخ کاری ها، برش ها و خم های موجود در طبقات با خط تولید Roll Former انجام می شود که نسبت به تولیداتی که بیشتر با نیروی انسانی و دستگاه پرس انجام می شود دارای استحکام به مراتب بالاتری می باشد.

تغییر شکل و ساختار امروزه سوپرمارکت ها تفاوت بسیاری با بقالی های سنتی در گذشته کرده است. بنابراین نیاز به قفسه میوه و سبزیجات، قفسه نان و حتی قفسه قفسه آرایشی و بهداشتی و دیگر تجهیزات فروشگاهی اهمیت پیدا کرده است. محصولات بسته بندی، تنوع محصول و … ملزومات حداقلی تمامی سوپر مارکت های امروزه می باشد. سوپر مارکت های امروزی مجموعه ای از چند فروشگاه کوچک شامل، آرایشی بهداشتی، خشکبار، میوه فروشی، غذایی، پروتئیینی و … می باشد. نحوه زندگی و زمان حداقل مشتری ها جهت خرید، نیازمند این چنین فضا هایی می باشد .چنان چه قصد خرید قفسه میوه و یا استعلام قیمت قفسه میوه و سبزیجان را دارید، می توانید از طریق شماره های موجود در سایت، با ما در تماس باشید.

گروه دینا در طراحی های خود برای انواع قفسه سوپرمارکت تمامی موارد بالا را دیده است و در نظر داشته است که یک سوپر مارکت را به بخشهای کوچک تبدیل کند که تمامی نیازهای مشتری را برآورده کند. یکی از بخشهای لازم در سوپرمارکت های امروزی، بخش میوه می باشد که نیازمند فضایی مجزا همراه با دکوراسیون و قفسه بندی خاص بخش میوه در سوپر مارکت می باشد. قفسه هایی با ارتفاع و استقامت مناسب برای انتخاب قفسه میوه و سبزیجات نیاز است. گروه دینا اقدام به واردات قفسه مونوشلف کرده است که تمامی نیاز های بخش میوه را پوشش دهد.

قفسه های ما از جمله قفسه فلزی و قفسه میوه و سبزی خود ایستا هستند که نصب آن احتیاج به پیچ کردن به دیوار را ندارد که این امر نتیجه وجود پایه های مستحکم با تحمل وزنی بالا می باشد که تا به حال شکستگی یا واژگونی قفسه گزارش نگردیده است. با توجه به اینکه عموم سوپر مارکت داران بازار امروز مالک نبوده و مستاجر می باشند، استفاده از قفسه های مونوشلف کمترین خسارت و تحمل هزینه های مازاد را سبب می شود.

محصولات

نمونه پروژه های انجام شده