قفسه فلزی

قفسه های فلزی مونوشلف، ساخت اروپا بوده و دارای بالاترین کیفیت و تکنولوژی می باشد. قفسه فلزی مونوشلف انواع مختلفی دارد که عبارتند از : قفسه فلزی دو طرفه، یک طرفه یا دیورای، سرلاین یا سرقفسه، قفسه پشت صندوق و … . حتی از قفسه فلزی به دلیل استحکام بالا، دستک های بسیار ظریف با پرس خم، انتخاب بیشترین ضخامت ورق در نهایت ظرافت برای قفسه بندی انبار نیز استفاده می شود.

قفسه های فلزی مونوشلف دارای رنگ خنثی هستند که به دیده شدن محصولات کمک کند. این قفسه ها، به دلیل داشتن رنگ کوره ای ضد خش هستند و هم چنین به دلیل وجود 12 خم در هر کف طبقه، ضد تاب خوردگی هستند. بنابراین تحمل وزن و استحکام بالای یی دارند. هم چنین به دلیل داشتن پوشش فوم، کاملا ضد زنگ بوده. تعداد پروژه های عظیم مونوشلف در شمال و جنوب کشور با داشتن آب و هوای گرم و مرطوب، گواه این ویژگی می باشد.

در سوپرمارکت های امروزی، دیگر تمامی اجناس و محصولات پشت میز پیشخوان مغازه قرار ندارد. سوپرمارکت های امروزی تشکیل شده است از انواع قفسه فروشگاهی از جمله قفسه فلزی، قفسه میوه و سبزیجات و … . بدین ترتیب مشتری می تواند با خیالی آسوده و راحت تمامی قفسه سوپرمارکت را بگردد و کالای مورد نظر خود را انتخاب کند.

از آن جایی که یکی از دغدغه های اصلی در چیدمان سوپرمارکت ها، فضای اشغال شده است، با قفسه بندی فلزی دیگر نگران گرفته شدن فضا نخواهید بود و تمامی اجناس به طور منظم در قفسه ها چیده شده و در معرض دید مشتری قرار می گیرند. برای خرید قفسه فلزی یا استعلام قیمت قفسه های فلزی مونوشلف، می توانید توسط شماره تلفن های موجود در سایت، با ما در تماس باشید. همان طور که گفته شد، قفسه فلزی یکی از اصلی ترین تجهیزات فروشگاهی است که در ادامه راجع به آن توضیحاتی داده ایم.

از آنجایی که محصولات سوپرمارکتها همواره شکل و اندازه شان تغییر می کند، از دیگر مهم ترین ویژگی قفسه فلزی مونوشلف، جا بجایی آسان کف طبقه ها می باشد. شما می توانید بدون هیچ ابزاری و حتی در زمان حضور مشتری در مغازه می توانید طبقه ها را به آسانی جا به جا کنید. این امر می تواند کمک شایانی به چیدمان محصولات جدید با در نظر گرفتن هدر رفت فضا باشد.

بدین ترتیب مغازه داران می توانند از حداکثر فضا استفاده کنند. بدلیل اینکه فرهنگ واحدی در چیدمان محصولات حتی در یک فروشگاه وجود ندارد، معمولا تغییرات در محصولات سنگین نیاز به تحمل وزنی بالا و عدم تغییر شکل در طول زمان را نیاز دارد که قفسه های ما برتری قابل توجهی در این ضمینه دارند. لازم بذکر است که نصب راحت انواع پروفیل و اکسسوری قفسه با تنوع بالا از دیگر ویژه گی های قفسه های مونوشلف می باشد.

محصولات

نمونه پروژه های انجام شده