قفسه آرایشی بهداشتی

 لوازم آرایش تقریبا تا اواسط قرن گذشته کاملا از طبیعت گرفته می شده که عموما به صورت فله در عطاری ها عرضه می شده است. می توان گفت انقلاب در عرصه تولید مواد آرایشی از زمان پیدایش مواد شیمیایی و صنعت پتروشیمی آغاز گردیده است. حال در نظر بگیرید که دیگر خبر چندانی از مواد آرایشی طبیعی که به صورت فله در عطاری ها ارائه می شد، نباشد. در این صورت، لوازم آرایشی بسته بندی وارد بازار می شود که قطعا نیازمند فضایی جدید جهت ارائه می باشد. این فضا نیازمند قفسه بندی های خاص لوازم آرایش می باشد. خاص بودن قفسه لوازم آرایشی بهداشتی از آنجایی است که عموم لوازم آرایشی حجم و ابعاد کوچکی دارند که نیازمند قفسه با کارایی بسیار بالا جهت لوازم آرایش می باشند .

گروه دینا، با وارد کردن قفسه فروشگاهی لوازم آرایش مونوشلف، بسیاری از دغدغه های مشتریان در حیطه لوازم آرایشی را پوشش داده است. امروزه بخش لوازم آرایشی همواره در سوپر مارکت ها و هایپر مارکت ها وجود دارد. گروه دینا با طراحی منحصر به فرد قفسه لوازم آرایش مونوشلف، دارای رزومه بسیار عالی در این زمینه می باشد. در طراحی بخش لوازم آرایشی همواره باید رنگبندی، استفاده صحیح از نورپردازی، فضای راحت جهت تست و انتخاب لوازم آرایشی رعایت شود که گروه دینا به راحتی موارد گفته شده را انجام می دهد. طراحی فروشگاه آرایشی خود را با ریباترین قفسه بندی لوازم آرایشی و بهداشتی، به دست گروه دینا بسپارید.

اغلب فروشگاه های لوازم آرایشی متراژ کوچکی دارند در نتیجه احتیاج به قفسه های لوازم آرایشی است که فضای زیادی از فروشگاه نگیرد ولی بیشترین حجم محصول را در خود جای دهد. قفسه لوازم آرایشی بهداشتی باید علاوه بر کارایی، زیبایی مخصوص لوازم ارایش را داشته باشد. برند مونوشلف  چند سالی است که اقدام به تولید قفسه های مخصوص لوازم آرایشی کرده است که تمامی موارد گفته شده در بالا را پوشش می دهد. چهت خرید قفسه لوازم آرایش یا استعلام قیمت قفسه لوازم آرایشی و بهداشتی، می توانید از طریق شمارهای موجود در سایت، با ما در تماس باشید. قفسه های لوازم آرایشی نیازمند قسمتهایی جهت تبلیغات لوازم آرایشی و ارائه برند لوازم آرایشی می باشد که این امکان در قفسه های مونوشلف وجود دارد.

نصب راحت اکسسوری های مخصوص لوازم آرایشی و تنوع این اکسسوری ها از نکات قابل توجه قفسه فروشگاهی و فلزی مونوشلف می باشد. تنوع فراوان رنگ (عدم محدودیت در انتخاب رنگ) و ابعاد  از دیگر ویژگی های قفسه لوازم آرایشی بهداشتی مونوشلف می باشد. استفاده از رنگ کوره ای به همراه فوم موجود در رنگ، همواره در تمامی قفسه های فلزی و فروشگاهی مونوشلف استفاده شده است که عدم زنگ زدگی و خط وخش را باعث می شود. قفسه لوازم ارایشی مونوشلف با استفاده از خط تولید Roll Former  ساخته و عرضه می گردد.  تمامی برش ها و سوراخ کاری ها در این خط تولید با کمترین دخالت نیروی انسانی انجام می شود.

محصولات

نمونه پروژه های انجام شده