مونوشلف

درباره ی مونوشِلف

مونوشلف در مدت فعالیت قریب به ۱۰ سال خود، اعتماد بسیاری از فروشگاه های زنجیره ای بزرگ دنیا را به خود جلب نموده است. این اعتماد، حاصل کیفیت و اطمینان در محصولات ارائه شده است؛ همان کیفیتی که از یک مجموعه تولیدکننده اروپایی و مدرن انتظار می رود. این ویژگی های برجسته را در بسته بندی محصولات مونوشلف نیز می توان حس و مشاهده کرد.

گروه مونوشلف بر پایه کیفیت در تولید و ایجاد روابط متقابل پایدار، فرهنگ تجاری بی نظیری را خلق نموده است. این رفتار، مبنا و معیار روابط و تعاملات در مجموعه ی سازمانی مونوشلف واقع شده است. هم اکنون مونوشلف در کشور انگلستان وجهه و جایگاهی قابل توجه یافته است، و این وجهه و آوازه در نتیجه ی ارائه ی محصولات باکیفیت و خدمات متمایز در همکاری با خرده  فروشان سرشناس و موفق انگلیسی میسر شده است.

ما اخیراً دفاتر فروش و عرضه ای را در ایران تأسیس نموده ایم تا از این طریق، فعالیت هایمان را با انسجام و قدرت بیشتری سازماندهی و پیگیری کنیم و از رضایت بیش از پیش مشتریان بهره مند شویم. ارتقاء سطح کِیفی و گسترش خدمات رضایت بخش از اهدافی هستند که تحقق آنها را در بلند مدت با جدیت پیگیری می کنیم.

about 2

فعالیت های ما

توجه به جزئیات در خدمات و و تعهد به کیفیت در محصولات در مجموعه ما تنها مختص محصولات نیست. در مجموعه ی ما، ارائه ی خدمات متمایز و برقراری روابط حسنه با مشتریان، مبنای همه ی تعاملات ماست. سال ها تعامل و همکاری با مشتریانی که در زمینه های متنوعِ کاری و با هر مقیاسی با ما همراه بوده اند نشان دهنده ی احساس مسئولیت ما برای ارائه ی مناسب ترین محصول و یافتن راه حلی کاربردی، عملیاتی و مؤثر برای پروژه ها است.

تیم مونوشلف از مرحله ی مشاوره ی اولیه گرفته تا مرحله نصب و راه اندازی، قدم به قدم همراه شما خواهد بود و ارتباط و نظارت مستمر و مستقیم خود را در تمامی مراحل پروژه با شما حفظ خواهد کرد.

فناوری های پیشرفته در تولید، سرعت در تحویل و استاندارد بالای محصولات مواردی هستند که به آنها مفتخریم. در سایه ی همکاری با کارشناسان مجرب و متخصص، انتقال و تحویل سریع محصولات میسر گردیده است. با این حال، کیفیت هیچ گاه قربانی سرعت در تحویل نمی گردد. ما معتقدیم که زمان، رکن ارزشمندی در فرآیند تولید و ارائه ی خدمات است، و در صورت همکاری با ما، این امر برای شما نیز محسوس و مسجل خواهد شد.CLOSE
CLOSE